Uudised

• Toimus Tallinnas koertekooli Tako korraldusel SK võistlus, Kohtunik oli Anu Oks.

23.02.2013

SK EVÕI klass I koht- 237pt. II järk, Tako SK Talvekarika II etapi võitja-Natalija Garatsenko ja border collier- Bolt.

Loe Edasi ›

• Toimus Pärnus agility võistlus (Minu Sõber), Kohtunik oli Svetlana Zolotnikova.

16.02.2013

Meie kooli õpilaste tulemused on järgmised: A1 mini klass: 2 x I koht- Külliki Vain ja JRT- Berta. III koht- Tiina Veskilt ja JRT- Lotta

Loe Edasi ›

• Mitteametlik agility võistlus. Sindi, Pärnu Agility Talvekarika kolmas etapp, kohtunik- Natalja Garatsenko.

10.02.2013

Meie kooli õpilaste tulemused on järgmised: AO ja A1 tunnelid: II koht- Victoria Gornostaeva ja Boston. III koht- Inna Samosenkova ja Hugo

Loe Edasi ›

• Toimus Narvas Ida-Virumaa Koerasõbrade klubi LUCKY korraldusel rahvusvaheline SK võistlus CACIOB, Kohtunik oli Timo Pussinen (Soome) ja Anu Oks (ALG klass).

27.01.2013

Meie kooli õpilaste tulemused on järgmised: ALG klass: II koht (8 osalejat)- 168,5 pt. I järk ja üleminek AVA klassi, STB Mooncraft's As You Like- Thor, koerajuht Jelena Marzaljuk

Loe Edasi ›

• Toimus Tallinnas koertekooli Agility Pluss korraldusel AG eksam ja A0 ja Open võistlus, Kohtunik oli Svetlana Zolotnikova.

26.01.2013

Meie kooli õpilaste tulemused on järgmised: A0 mini klass: I koht- Jelena Marzaljuk ja sheltie- Tesla. II koht- Erkki Stüff ja JRT- Porto

Loe Edasi ›

• Toimus Tallinnas koertekooli Tako korraldusel SK võistlus, Kohtunik oli Vladislava Akimova.

12.01.2013

SK EVÕI klass I koht- 304pt. I järk, Tako SK Talvekarika I etapi ja M. Kraami mälestusvõistluse võitja-Natalija Garatsenko jaborder collier- Bolt