Uudised

• Toimus Tallinnas koertekooli Agility Pluss korraldusel, AG eksam ja OPEN võistlus, Kohtunik oli Anne Tammiksalu.

29.03.2013

Meie kooli õpilaste tulemused on järgmised: A0 mini klass: I koht- Marleen Leemetst ja kääbuspuudel- Magic. Open mini klass: I koht- Dmitrii Kargin ja sheltie - Stenley

Loe Edasi ›

• Toimus Tallinnas koertekooli Tako korraldusel SK Talvekarika III etapp, Kohtunik oli Riikka Pulliainen (Soome).

23.03.2013

I koht- TAKO SK Talvekarika- Natalija Garatsenko ja border collier- Bolt. SK EVÕI klass III koht- 289pt. I järk, Natalija Garatsenko ja border collier- Bolt.

• Soome, Kirkkonummi, kohtunik Anne Viitanen

16.03.2013

A3 maxi klass: I koht ja SERT- SOOME AG CH- Natalja Garatsenko ja border collie- Bolt.

Loe Edasi ›

• Toimus Kõrkvere külas, Tika talus Saaremaal, Saarlaste agilityklubi korraldusel AG võistlus, Kohtunik oli Anne Tammiksalu.

16.03.2013

Meie kooli õpilaste tulemused on järgmised: A1 mini klass: I koht- Tiina Veskilt ja JRT- Lotta. A2 maxi klass: I koht- Tatjana Vaderflit ja thaj ridgeback- Alvin

Loe Edasi ›

• Toimus Tallinnas koerteklubi TAKO korraldusel AG võistlus, Kohtunik oli Svetlana Zolotnikova.

10.03.2013

Meie kooli õpilaste tulemused on järgmised: A1 mini klass: I koht- Tiina Veskilt ja JRT- Lotta. I koht- Jelena Marzaljuk ja sheltie- Tesla

Loe Edasi ›

• Toimus Tallinnas koerteklubi TAKO korraldusel AG võistlus, Kohtunik oli Svetlana Kreslina Lätist.

09.03.2013

Meie kooli õpilaste tulemused on järgmised: A0 mini klass: I koht- Natalja Garatsenko ja väike brabandi grifoon Teffy. III koht- Tiia Tondi ja JRT- Candy