Календарь

Календарь соревнований 2015

Январь 2015
Время Место и Статус Cудья Организатор Результаты
17/01ViljandimaaInga Järv (EST)Vile Link.
Февраль 2015
Время Место и Статус Cудья Организатор Результаты
07/02TartuHeidi Viitaniemi (FIN)
Säde Link.
22/02Tallinn A0, Open
ja eksam
Inga Järv (EST) TAKO Link.
Март 2015
Время Место и Статус Cудья Организатор Результаты
07/03TallinnVeronika Herendy (Ungari)
TAKO Link.
08/03TallinnVeronika Herendy (Ungari)
TAKO Link.
14/03PärnumaaMonika Põld (EST)Minu Sõber
http://www.lemmikloom.eu/
Link.
21/03SaremaaMonika Põld (EST) Saarlaste Agilityklubi Link.
28/03Pärnumaa
Pärnu
Agility Karikasarja
VI etapp
Natalja Garatsenko
Апрель 2015
Время Место и Статус Cудья Организатор Результаты
04/04TallinnAnne Tammiksalu,
Inga Järv
TAKO Link.
05/04TallinnAnne Tammiksalu,
Inga Järv
TAKO Link.
19/04Tallinn Tunnellite
karikasari I etapp
Monika Põld TAKO Karikasarja punktiarvestus
19/04Tallinn, eksam A1-A2
Monika Põld TAKO Link.
25/04Riga-Latvia CACIAGSeppo Savikko (FIN)
26/04Riga-Latvia CACIAGSeppo Savikko (FIN)
Май 2015
Время Место и Статус Cудья Организатор Результаты
01/05Tallinn, TAKO hallInga Järv (EST) Link.
02/05Pärnumaa A3. A0
Svetlana Kreslina
(LV)
Pärnu Agility Link.
03/05Pärnumaa A1.A2.A0
Svetlana Kreslina (LV)
Pärnu Agility Link.
08-12 /05WAC Italyx
09/05Viljandi EKL CACIAG
Magnus Andkvist (SWE)
Vile Link.
10/05Viljandi Tunnellite
karikasari II etapp
A0-Stefi Praakli
Tunnelid- indrek Tirmaste ja Kairi Raamat
Link-2015 punktiarvestus
10/05Viljandi EKL CACIAG
Magnus Andkvist (SWE)
Vile Link.
15-17/05WAO Hollandx
16/05Miteametlik AG võistlus,
Lapsed, AG0, Open Tallinn
Natalja Garatsenkokoertekoool Leader
16/05"DŽIUGAS CUP 2015"
LT CAC, CACIAG Panevezys- Lithuania
Jan Egil Eide (NO) More infot...
Registreerimine...
17/05"DŽIUGAS CUP 2015"
LT CAC, CACIAG Panevezys- Lithuania
Jan Egil Eide (NO) More infot...
Registreerimine...
23/05TartumaaPeter Holmberg (SWE)
Säde Link.
23/05Riga- LatviaBernt Hüppe
24/05Riga- LatviaBernt Hüppe
29-30 /05LithuaniaAnne Savioja (FI)Akela
Июнь 2015
Время Место и Статус Cудья Организатор Результаты
06/06Tallinn CACIAG
A3
Svetlana ZolotnikovaA- Koer Link.
07/06Tallinn CACIAG
A0.A1.A2
Svetlana ZolotnikovaA- Koer Link.
13/06Miteametlik AG võistlus,
Lapsed, AG0, Open Tallinn
Xkoertekoool Leader
19-21 /06Milan- Italy IABC2015
x
27/06Pärnumaa, EKLPeteris Akimovs (LV)
Pärnu Agility Registreerumiseks vajuta siia!
Registreerimise lõpp 2015-06-21
27-28/06Pärnumaa Tunnellite
karikasari III etapp
Marje Piiroja Registreerumiseks vajuta siia!
Registreerimise lõpp 2015-06-21
28/06Pärnumaa, EKLSvetlana Zolotnikova
Pärnu Agility Registreerumiseks vajuta siia!
Registreerimise lõpp 2015-06-21
Июль 2015
Время Место и Статус Cудья Организатор Результаты
02-05 /07Guld Agility Sweden
x
04/07PärnumaaKen Fohelberg (DK)
Minu Sõber
http://www.lemmikloom.eu/
Registreerumiseks vajuta siia!
Registreerimise lõpp 2015-06-28
05/07PärnumaaKen Fohelberg (DK)
Minu Sõber
http://www.lemmikloom.eu/
Registreerumiseks vajuta siia!
Registreerimise lõpp 2015-06-28
11/07Saaremaa EKLRene Blank (GER) Saarlaste Agilityklubi Registreerumiseks vajuta siia!
Registreerimise lõpp 2015-07-03
12/07Saaremaa EKlRene Blank (GER) Saarlaste Agilityklubi Registreerumiseks vajuta siia!
Registreerimise lõpp 2015-07-03
18/07Tartumaa Tunnellite
karikasari IV etapp
x
18/07TartumaaJan Egil Eide (NO)
Säde
24-26 /07EO2015 Germanyx
25/07Miteametlik AG võistlus,
Lapsed, AG0, Open Tallinn
Xkoertekoool Leader
Август 2015
Время Место и Статус Cудья Организатор Результаты
01/08TallinnInga Järv (EST)A- Koer
02/08TallinnInga Järv (EST)A- Koer
08/08PärnumaaMinna Räsänen (FI)
Pärnu Agility
08/08Vilnius- Lithuania CACIAG
Antonin Grygar (CZ)
09/08PärnumaaMinna Räsänen (FI)
Pärnu Agility
09/08Vilnius- Lithuania CACIAG
Antonin Grygar (CZ)
15/08Riga-Latvia CACIAGx
16/08Riga-Latvia CACIAGx
2../08Saremaa Tunnellite
karikasari V etapp
x
2../08Tallinn Tunnellite
karikasari VI etapp
x
22/08Saremaa EKL EMV2015
Bonnik Berthelsen
(DK)
Aktiiv
23/08SaaremaaBonnik Berthelsen )DK=
Aktiiv
29/08Tallinn CACIAGAnne Savioja (FIN) TAKO
30/08Tallinn CACIAGAnne Savioja (FIN)
TAKO
Сетнябрь 2015
Время Место и Статус Cудья Организатор Результаты
../09Viljandi Tunnellite
karikasari VII etapp
x
05/09ViljandiBlaz Oven (Sloveenia)
Vile
06/09ViljandiBlaz Oven (Sloveenia)
Vile
12/09Pärnu EKLRedas Masilius (LT)
Minu Sõber
13/09Pärnu EKLRedas Masilius (LT)
Minu Sõber
27/09HarjumaaPeteris Akimovs (LV)
Agility pluss
Октябрь 2015
Время Место и Статус Cудья Организатор Результаты
08-11 /10ITALY Agility World
championship*15
x
24/10TallinnSvetlana Kreslina
(LV)
TAKO
25/10TallinnSvetlana Kreslina (LV)
TAKO
Ноябрь 2015
Время Место и Статус Cудья Организатор Результаты
07/11PärnuxMinu Sõber
14/11TartuLidia Beljaeva (LV) Säde
28/11Tallinnx TAKO
29/11Tallinnx TAKO