Kalendar

Võistluste kalender 2014

Jaanuar 2014
Aeg Koht ja staatus Kohtunik Korraldaja Tulemused
11/01ViljandimaaSvetlana Kreslina (LV)
Vile Link.
25/01Tallinn, Eksam, A0,
Open
Anne Tammiksalu TAKO
Veebruar 2014
Aeg Koht ja staatus Kohtunik Korraldaja Tulemused
01/02TartuAnders Virtanen (FI) Säde Link.
22/02Tallinn Eksam, A0, Open
Svetlana Zolotnikova TAKO Link.
Märts 2014
Aeg Koht ja staatus Kohtunik Korraldaja Tulemused
08/03Tallinn A0, A3Svetlana Zolotnikova TAKO Link.
09/03Tallinn A1,A2Anne Tammiksalu TAKO Link.
Aprill 2014
Aeg Koht ja staatus Kohtunik Korraldaja Tulemused
05/04Tallinn EKLSvetlana Kreslina (LV)
TAKO Link.
06/04Tallinn EKLSvetlana Kreslina (LV)
TAKO Link.
13/04Siauliai- LTVitautas Guobys (LT)Akela Link.
18/04Tallinn (eksam), A0,
Open
Svetlana ZolotnikovaA- Koer Link.
26/04PärnumaaAnne TammiksaluPärnumaa koerasprordi akadeemia (PÄRNUKA) Link.
26/04 Riga-Latvia CACIAG
Ronald Mouwen (Nīderlande)
LAGSAK LINK.
27/04 Riga-Latvia CACIAG
Ronald Mouwen (Nīderlande)
LAGSAK Link.
Mai 2014
Aeg Koht ja staatus Kohtunik Korraldaja Tulemused
01/05Tunnelite karikasari
Tallinn I etapp
Tiina Jürjo TAKO
01/05Harjumaa Mitteametlik
Terjerite Meistrivõistlused
Marje Piiroja Link.
03/05PärnumaaPärnumaaVytautas Guobys (LT),
Svetlana Zolotnikova (EST)
Pärnu Agility Link.
03-04/05Tunnelite karikasari
Pärnumaa II etapp
Kalvo Kriisk, Piret
Reinsalu
Pärnu Agility Link.
04/05PärnumaaVytautas Guobys (LT),
Svetlana Zolotnikova (EST)
Pärnu Agility Link.
10/05Tunnelite karikasari
Lohkva, Tartu IIII etapp
Inge Ringmets Säde Link.
10/05TartuPeteris Akimovs (LV) Säde Link.
11/05Viljandi EKLEsa Muotka (FI), Algirdas
VaLciukas (LT)
Vile Link.
17/05Tallinn, ,itteametlik
LEADER koertekool A0 ja Open
Asja Kremljakova info ja registreerimine Link.
24/05Harjumaa A1-A3 ja PAARID
Anne Tammiksalu (EST)
Agility pluss Link.
Juuni 2014
Aeg Koht ja staatus Kohtunik Korraldaja Tulemused
07/06Tallinn CACIAG
Nalle Jansson (SE)
A- Koer Link.
08/06 Tallinn CACIAG
Nalle Jansson (SE)
A- Koer Link.
14/06Pärnumaa AG0, veteran,
A1, A2
Jurate Miliynaite (LT)
Pärnu Agility Link
15/06Pärnumaa AG3Jurate Miliynaite (LT)
Pärnu Agility Link
27-29/06IABC 2014 Netherlands
x
28/06Siauliai- LTAnne Savioja (FI)Akela
29/06Siauliai- LTAnne Savioja (FI)Akela
Juuli 2014
Aeg Koht ja staatus Kohtunik Korraldaja Tulemused
05/07PärnumaaTamasTraj (HU)Minu Sõber http://www.lemmikloom.eu/ Link.
06/07PärnumaaTamasTraj (HU)Minu Sõber http://www.lemmikloom.eu/ Link.
12/07Riga-LatviaVytautas Guobys (LT)Klubs AFA
12/07TartuInga Järv (EST) Säde Link.
19/07Saaremaa EKLAleksander Drahonovsky
(DE)
Saarlaste Agilityklubi Link.
20/07Saaremaa EKlAleksander Drahonovsky
(DE)
Saarlaste Agilityklubi Link.
24-27/07European Open 2014 Hungary
xx
August 2014
Aeg Koht ja staatus Kohtunik Korraldaja Tulemused
02/08TallinnPerrti Siimes (FI)A- KoerRegistreerimine kuni 27.07.2014
03/08TallinnPerrti Siimes (FI)A- KoerRegistreerimine kuni 27.07.2014
03/08Ventspils-LatviaxVDzAB
09/08 Vilnius-LT CACIAG
Antonyn Grygar
ABU2
09/08Pärnumaa EKLInga Järv (ESTPärnu Agility Registreerimine kuni 03.08.2014
10/08 Vilnius-LT CACIAG
Antonyn Grygar
ABU2
10/08Pärnumaa EKLInga Järv (ESTPärnu Agility Registreerimine kuni 03.08.2014
16/08Riga-Latvia CACIAGAndre Mauer (LU)
17/08 Riga-Latvia CACIAG
Andre Mauer (LU)
23/08Tunnelite karikasari
Saremaa IV etapp
Indrek Tirmaste Aktiiv Link.
23/08Saaremaa EKLInga Järv (EST) Aktiiv Link.
24/08 Tallinn, mitteametlik
LEADER koertekool A0 ja Open
Inna Bortnovskyi
INFO JA REGISTREERIMINE...
31/08 Tallinn EKL CACIAG
Mirja Lapanja (SL)
TAKO Link.
September 2014
Aeg Koht ja staatus Kohtunik Korraldaja Tulemused
06/09Ventspils-LatviaxVDzAB
07/09ViljandiInga Järv (EST)Vile
11-14/09FCI Agility World Championship'14
LuxemburgLink.
20/09Pärnu EKLSvetlana Zolotnikova
(EST)
Minu Sõber Registreerimine... Link.
21/09Pärnu EKLSvetlana Zolotnikova
(EST)
Minu Sõber Registreerimine... Link.
27/09Harjumaa EKLPeteris Akimovs (LV)Agility pluss Link.
28/09Harjumaa EKLPeteris Akimovs (LV)Agility pluss Link.
Oktoober 2014
Aeg Koht ja staatus Kohtunik Korraldaja Tulemused
11/10TallinnSeppo Savikko (FI) TAKO Link.
12/10TallinnSeppo Savikko (FI) TAKO Link.
18/10PärnuMonika Põld (EST)Minu Sõber http://www.lemmikloom.eu/ Link.
November 2014
Aeg Koht ja staatus Kohtunik Korraldaja Tulemused
01/11TartuMarjo Heino (FI) Säde Link.
08/11Tallinn, mitteametlik
agility võistlus, AG0, Lapsed ja Open Leader koolitusplats
Külliki VainROHKEM INFOT JA REGISTREERIMINE... Tulemused.
22/11TallinnSvetlana Zolotnikova
(EST), Anne Tammiksalu (EST)
TAKO Link.
23/11TallinnSvetlana Zolotnikova
(EST), Anne Tammiksalu (EST)
TAKO Link.
Detsember 2014
Aeg Koht ja staatus Kohtunik Korraldaja Tulemused
06/12Heimtali, Viljandimaa
A0.A1.A2-eksam. Open
Svetlana Zolotnikova
(EST)
Info ja registreerimineRegistreerimine kuni 2014-11-30
13/12A0.A1.A2-eksam. Open
Tallinn
Anne Tammiksalu (EST)
Info ja registreerimineRegistreerimine kuni 2014-12-07
27/12Paaride aastalõpu agility
võistlus. Tallinn
Svetlana Zolotnikova
(EST)
TAKO Rohkem info...Registreerimine kuni 2014-12-22